Wpisy użytkownika Damon⭐ z dnia 24 stycznia 2016

Liczba wpisów: 1

tinistasdieguistas
 
Hej!
3 osoby oznajmiły mi, że chciałyby wiedzieć jak wyglądają bohaterowie. No to ok! ;)
**************************************************
Camilla Depp - 17-latka, siostra, która do pewnego momentu żyje w idealnym świecie. Jednego dnia wszystko się wali... Przynajmniej Cam tak uważa, dopóki nie spotka faceta-zagadki... Czy poradzi sobie z przeciwnościami losu SWOJEGO, JEGO i swoich przyjaciół?
blondynka.jpg


Damon Salvatore - 170-letni, arogancki, pociągający bóg kobiet, wampir. Smutny i zrozpaczony po śmierci Eleny. Czy nowa mieszkanka Mystic Falls może być osobą, która będzie dla Damona przeznaczona?
7IxnozhRru.png


Justin Depp – brat Cam oraz jej najlepszy przyjaciel. Zawsze uważany za DRUGIEGO, dopóki nie pozna tajemniczej brunetki… Wszystko zacznie mu się układać… I to nawet nie wie jak bardzo…
tumblr_mw3ili7qic1t12preo1_500.jpg


Katherine Pierce – wampirzyca, która znajdzie miłość, której tak pragnie. Skończy się ucieczka, a zacznie nowe życie. Tylko pytanie? Poradzi sobie?
k.jpg


Stefan Salvatore - młodszy brat Damona. Opiekuńczy, troskliwy i romantyczny wampir. Czy pozna prawdziwą miłość? Czy w końcu załagodzi stosunki z bratem? Co przyniesie mu nowo poznana dziewczyna?
Stefan-3-finn-hudson-vs-stefan-salvator-21212128-500-375.jpg


Rebekah Mikaelson – pierwotna wampirzyca, siostra Klausa. Po wielu latach ciężkiego życia znajdzie ukojenie w ramionach idealnego mężczyzny… Tylko którego?
rebekah.jpg


Caroline Forbes - córka pani szeryf, wampirzyca, przyjaciółka Bonnie, kiedyś Eleny i następnie Cam. Czy odkryje w swoim wrogu kogoś więcej?
2d8873885a30bc8b68788c58256cc043.jpg


Klaus Mikaelson – pierwotny wampir, a raczej hybryda, brat Rebeki. Czy jego klapki na oczach w końcu znikną?
klaus.jpg


Bonnie Bennett - czarownica, ( na razie) dziewczyna Jeremy'ego, przyjaciółka Caroline, kiedyś Eleny, a teraz Cam. Dzięki nowej odkryje w sobie niejedną przydatną umiejętność! A gdyby z monotonnego związku Bonnie i Jerego, relacja Bonnie z genialnym facetem byłaby jej upragnioną przygodą?
bonnie-bennett.jpg


Lorenzo St. John - bardziej znany jako Enzo, to charyzmatyczna, lecz udręczona osobowość z przeszłości Damona. Czy zemsta na Damonie zmieni się w podobną z przeszłości przyjaźń? Jaki wpływ będzie miała na to Bonnie? Jak Enzo zniesie fakt, że dziewczyna się w nim zakocha oraz, że sam obdarzy ją uczuciem?
640px-enzo_in_5x16.png


JEDNAK NIE BĘDZIE TAK RÓŻOWO JAK SIĘ WYDAJE... W KOŃCU NADEJDZIE POWAŻNE NIEBEZPIECZEŃSTWO, Z KTÓRYM BĘDZIE TRZEBA SIĘ ZMIERZYĆ...

With Bucket of Blood