Wpisy użytkownika Damon⭐ z dnia 14 kwietnia 2016

Liczba wpisów: 1

tinistasdieguistas
 
Hej!
Dziś króciusieńki (naprawdę bardzo krótki) rozdzialik, bo to rozdział przejściowy! :D Będzie się działo, oj uwierzcie mi! :) :*

Pytania:
1) Co się wydarzy potem?
2) Czy rozdział, mimo nędznej długości (;)) może być?
3) Co Wam się podobał, jeśli coś takowego było...
4) Kiedy chcecie następny rozdział?
....................................................................................................
- Camilla! Camilla! Gdzie jesteś?! Czemu nie piszesz do Kath, ani Rebeki, ani do mnie, ani do Jer? Od 3 dni się do nas nie odzywasz!!! – krzyczała Caroline. Gdy weszła do salonu pisnęła.
- Jejuniu! Kochana, co się stało?! Czekaj, masz! – powiedziała głośno ze smutkiem w głosie, po czym ugryzła się w rękę i podała mi krwi. Piłam powoli i widziałam jakieś obrazy. Po chwili Caroline spytała:
- Co się stało?
- Chciałam coś zjeść, ale w „krwistej jadalni” nie było krwi, gdy chciałam wyjść na słońce, nie było pierścionka, gdy chciałam po Ciebie zadzwonić, mój telefon został rozwalony na drobny mak, a gdy chciałam wyjść w ogóle z domu, powstrzymywała mnie jakaś chora magiczna bariera!
- O Chryste! Dobra, czekaj. Ja muszę lecieć, a Jeremy przyniesie Ci 40 litrów krwi. Przepraszam, że się Tobą nie zajmę, ale muszę gdzieś wyjechać. – trajkotała smutna Caroline.
- Koraliczku! Jedź, spokojnie. Poradzę sobie. Kocham Cię, wiesz? Jestem Twoją dłużniczką! – powiedziałam zachwycona.
- Tak, jasne. Chyba ja Twoją, bo dzięki Twojemu nakazowi, w końcu mogłam okazać Klausowi uczucia, które od dawna do niego skrywałam. Bay.
I po pocałunkach i przytulasach blondynka wyszła, a godzinę później zjawił się Jeremy z jedzeniem. Do wieczora dotrzymywał mi towarzystwa. Graliśmy w berka, w gry planszowe, słuchaliśmy muzyki, robiliśmy sobie „Jaką to melodię”, jakieś desery, a o 20.00 musiał wrócić do domu, aby przygotować się do szkoły. Przed wyjściem się przytulił, pocałował mnie we włosy i czoło oraz szepnął:
- Wspaniale się bawiłem, siostrzyczko.
....................................................................................................
PA! KOCHAM WAS! :*
  • awatar Delena always and forever: W TVD nie ma innych braci ale nawet jakby byli to i tak Salvatorowie górą :-* Jeśli chodzi o TO, to myślę,że do nich powinien jeszcze dołączyć Kol :-* Ale bracia tacy sexi. Damon aaaaaa!!! :-* < 3
  • awatar Delena always and forever: Rozdział mógłby być dłuższy :-) Uśmiech klausa :-* Jer uważa Camil za siostrę jak fajnie. Dobrze by było jakbyś pisała szczegółowo takie sceny jak powyżej :-) 1.Potem myślę,że pojawi się jakoś Elena no na przykład,że będzie mówiła Cami,że ona kochała Damona ale Klaus ze Stefanem zagrozili jej,że gdy nie będzie ze Stefanem to i ją i Damona zabiją :-) 2)Był fajny ale nie umiem ocenić scen :-( 3)Ogólnie cały. Trudno mi oceniać, nie obraź się :-) 4)Jak najszybciej :-) Pozdrawiam :-)
  • awatar Lose control ღ: Aww ^.^ mega ♥ Krótki, ale fajny ^^ Przyjemnie się czytało.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›