• Wpisów: 96
 • Średnio co: 17 dni
 • Ostatni wpis: 2 lata temu, 13:23
 • Licznik odwiedzin: 11 584 / 1677 dni
 
tinistasdieguistas
 
Hej!
Jak myślicie? Czy Damon powróci?
..................................................
- Wiesz co Damon? Jesteś geniuszem zła! Że ja się Ciebie posłuchałam! I weź tu żyj ze świadomością, że bracia się ze sobą nie pożegnali! – krzyknęłam na cały cmentarz i uderzyłam pięścią w drzewo.

Popatrzyłam na knykcie – były rozerwane i całe zakrwawione, popatrzyłam na drzewo – miało autograf mojej ręki.
Po chwili uspokoiłam się i kontynuowałam przemowę.

- Jakim cudem, w ciągu niecałych 2 tygodni, dowiedziałam się, że jesteś wampirem i masz brata wampira, że Caroline też nim jest, że Bonnie jest czarownicą i że istnieje coś takiego jak hybryda? Oprócz tego, jak to jest możliwe, że zakochałam się w Tobie? Nie licząc tego, że natura chciała, chce, mnie zgładzić. Do tego umarłam, aby zabić się po swojemu, ale zmieniłam się w krwiopijcę. TY pokazałeś mi jak być wampirem i TY byłeś przy mnie przez ten cały czas… Dbałeś o mnie, troszczyłeś się o mnie, denerwowałeś się na mnie, obrażałeś mnie, kpiłeś ze mnie… I co? Teraz ma tego nie być? Puff, i nie ma? Serio? Już tęsknię za momentami, w których mnie przytulałeś, dotykałeś, całowałeś, a ja walczyłam ze swoją niechęcią i nienawiścią do dotyku, aby Cię nie odepchnąć… Jak bardzo mi JUŻ Ciebie brakuje… Ale wiedz, że mimo to, będę żyć tak, jak chciałbyś, abym żyła. Będę się bawiła, jeździła szybko, – zachichotałam, gdy przypomniałam sobie jazdę z Damonem na motorze – zapewne niejeden facet zostanie moją ofiarą… Pójdę na aktorstwo, bo zawsze o tym marzyłam… Nie znajdę sobie męża i nie zaadoptuję dziecka. Nigdy. TY do końca wieczności będziesz jedyną osobą, którą pokochałam. Jeśli obdarzę kogoś tym uczuciem, wiedz, że nigdy ta miłość nie będzie tak wieczna i silna, jak do Ciebie. Może kupię pieska? Albo nie! Wezmę psa ze schroniska. Tak, psa. Nie suczkę. Wiesz jak się będzie wabić? Damon, ku Twojej pamięci. Ciekawe, czy miałby Twój charakter? - na chwilę zamilkłam, aby wziąć kilka głębokich wdechów i otrzeć łzę.

- Dziwi mnie to, że taki facet jak Ty zwrócił na mnie uwagę… Co ja takiego mam? Nic… A Ty coś we mnie dostrzegłeś. Z Tobą było prościej… Jeżeli jakaś dziewczyna czy kobieta nie zwróciłaby na Ciebie uwagi to chyba musiałaby być ślepa! A mnie taki zaszczyt kopnął, aby być Twoją dziewczyną! Pamiętasz dzień, w którym powiedziałam, że się zgrywam? Zdenerwowałeś się na mnie, a mimo to, odebrałeś mnie ze szkoły. Powiedziałam, że jestem winna Ci przysługę… Codziennie czekałam, aż sobie o tym przypomnisz, abym mogła spłacić dług. Przeżyję godnie swoje nieśmiertelne życie. A właśnie! Wiedziałeś, że Bonnie ma zamiar przemienić się w wampira? Chciała to zrobić, jakby każdy jej przyjaciel byłby bezpieczny… Mało tego! Powiedziała, że TY byłeś jej przyjacielem… Kath uroniła łzę na Twoim pogrzebie, Rebekah też… Wiesz co przyniosła Caroline? No wiesz. To co się jej z Tobą kojarzy. Gdyby to nie był pogrzeb to na pewno wybuchnęłabym śmiechem. Caroline przyniosła bordowy stanik! Wraz z Klausem przyjechali tutaj w 3 godziny, ale nie wiem jak to zrobili. – powiedziałam i dotknęłam dłonią trumny i wyszeptałam ostatni raz:

- Kocham Cię. Po prostu Cię kocham, Damonie. Na zawsze.
..................................................
1) Damon wróci?
2) Co z Giuseppe?
3) Podobała Wam się przemowa Cam?

202098-1b873-71664295-m750x740-uf6aae.jpg


Pa :*

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  1. Byłabym mega szczęśliwa gdyby wrócił.
  2. Nie wiem.
  3. Przemowa piękna!!!!
   
 •  
   
  OMG jakie to piękne! Piękne cudo noo *-*
  czekam  z niecierpliwością na kolejny.
   
 •  
   
  @gość: @Jolx: Te komentarze wykazały Wasze niedoinformowanie. Nie głupotę, tylko brak informacji. W poprzednich rozdziałach było wyjaśnienie, dlaczego Camilla zrobiła tak jak zrobiła: bo Damon jej to zaproponował i stwierdził, że skoro go wyleczyła z jadu wilkołaka to może będzie istniała możliwość zamienienia go z powrotem w wampira. Więc byłabym naprawdę wdzięczna, gdybyście napisali, że nie rozumiecie jej postępowania i określili je jako niezrozumiałe, a nie że ją od razu skreślacie i krytykujecie oraz szufladkujecie: GŁUPIE, IDIOTYCZNE, skoro nie czytaliście poprzednich rozdziałów. Mimo to nie mam Wam tego za złe, jeśli miało mnie to wytrącić z równowagi i miał to był internetowy hejt - nie wyszło Wam!
  Pozdrawiam, dumna autorka ze swojego opowiadania :D
   
 •  
   
   
 • awatar
   
   
  Jolx
  Jak sie kogos kocha, to sie go nie zabija. Głupie. Idiotyczne.
   
 •  
   
  Przemowa Cam była świetna. Wyrzuciła z siebie wszystko i dobrze.
   
 •  
   
  Jaki wspaniały rozdział, też chciałabym umieć tak pisać.
  1. Mam nadzieję że tak
  2. Nie wiem
  3. Tak
   
 •  
   
  Ah nawet nie wiem co napisać :( Szkoda mi ich wszystkich. Caroline z tym stanikiem. Myślałam, że chodzi o burbon :)
  1)Nie mam bladego pojęcia :/ Chciałabym ale to wszystko zależy od ciebie. Może napiszesz rozdziały, od strony Damona, że na przykład Damon jest tak i patrzy na wszystkich z góry :)
  2)Nie wiem ale na pewno się odezwie :(
  3)Tak. Sama zrobiłam przemowę, na pogrzeb mojej Babci :)
   
 • awatar
   
   
  gość
  Co za głupia baba. Wpierw zabija ukochanego, a potem wygłasza jakieś ckliwe przemowy. Myślał by kto. Tak chore, absurdalne i niesmaczne, że w żaden sposob nie da się tego przełknąć.
   
skomentuj
 •  
 • Pozostało 1000 znaków