• Wpisów: 96
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:23
  • Licznik odwiedzin: 12 877 / 2008 dni
 
tinistasdieguistas
 
Hej!
Dziś moje wpisy skomentował... Hm... Gość! :) Tak właśnie. GOŚĆ.

Nie ubliżam mu teraz, ani nic w tym guście w porównaniu do niego.
***
Od zawsze bawią mnie hejty. Jeśli hejt dotyczy mojego wyglądu i jest naprawdę bolesny - przejmuję się. Jednak jest to zawsze WYJĄTKOWY przypadek.
***
Przed sekundą weszłam TU - na swojego bloga, aby sprawdzić skrzynkę. W "AKTYWNOŚCI" ujrzałam dwa nowe powiadomienia o nowych komentarzach.

Zadowolona kliknęłam w odnośniki.

To co zobaczyłam zwaliło mnie z nóg.

Ujrzałam 2 komentarze:
a) DŁUGIE
b) NUDNE

Te jakże długie opinie zostały opublikowane pod moimi rozdziałami.

Jest to taka kolejna sytuacja: tinistasdieguistas.pinger.pl/(…)27162343…

Wiecie co?

Śmieszą mnie takie zachowania ludzi. :D Naprawdę!

Po 1. Nie zna mnie ta osoba, a ja jej, więc wisi mi i powiewa co ona tutaj wypisuje.

Po 2. GOŚĆ upublicznia swoją opinię na moim blogu, iż na to pozwalam. Wychodzę z założenia, że każdy może tego bloga czytać i w razie gdyby - komentować, a dla mnie komentarz oznacza rozbudowaną i uzasadnioną opinię.

Po 3. Jako, że ten "inteligentny inaczej" GOŚĆ postanowił zmieszać z błotem moje opowiadanie, niech będzie na tyle dobry i to uzasadni, a nie że wychodzi z założenia, iż taki krótki komentarz wzbudzi we mnie inne emocje niż... Hm... Rozbawienie? :D

Po 4. Jestem osobą, która potrafi poradzić sobie w różnych sytuacjach co czyni mnie inteligentną czy mądrą, dlatego usunięcie komentarzy tego o to GOŚCIA byłoby głupim posunięciem. Zostawię te 3 komentarze ze względu na sentyment! No wiecie... Uśmiałam się jak to czytałam, więc te jakże długie opinie zostaną na tym blogu i będą ogólnodostępne. :D

............

Drogi GOŚCIU.
Jeżeli to czytasz to wiedz, że Twoje komentarze mnie nie ranią, ani nic w tym stylu, że wręcz wywołują u mnie uśmiech na twarzy i dobry humor. Dlatego następnym razem, gdy postanowisz zhejtować moje wpisy to proszę Cię i błagam na kolanach klęcząc: PISZ TE HEJTY DŁUUUUUGIE, abym miała co czytać!

bb0d731578_hejt_w_internecie.jpg


3313306.jpg

Pozdrawiam, śmieszny GOŚCIU :D :*

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego